Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

“Szkoła Patriotów”

03 grudnia, 2023
“Szkoła Patriotów”

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Jaskrowie otrzymał tytuł: "Szkoła Patriotów".

>> Specjalny certyfikat potwierdzający zaszczytne miano, pamiątkowy bandolier oraz wyjątkowe ziarno "fasoli niepodległościowej" odebrał podczas uroczystej gali (która odbyła się 27 listopada br.  w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach) dyrektor ZSP Jaskrów Robert Knysak.
>> Jaskrowska szkoła znalazła się wśród uhonorowanych 147 szkół oraz 37 przedszkoli w województwie śląskim, które wpisano do specjalnego rejestru.zsp-jaskrow1  dyplom2
>> Organizatorem wojewódzkiego projektu edukacyjnego, trwającego  od 11 listopada 2022 r. do 30 września 2023 r., było Kuratorium Oświaty w Katowicach, a partnerem Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach.
>> W wojewódzkim projekcie edukacyjnym "Szkoła/Przedszkole Patriotów" wzięło udział 222 szkół i przedszkoli z całego regionu. Celem podjętych działań była przede wszystkim realizacja zadań o charakterze patriotycznym.

Więcej: https://www.szkola.jaskrow.pl/art/499,szkola-patriotow

Galeria zdjęć

Plik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2023/news-11/zsp-jaskrow1_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2023/news-11/zsp-jaskrow2_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2023/news-11/dyplom2_m.jpg
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).