Sobota, 19 czerwca 2021r. | Imieniny: Gerwazego, Protazego
Pokaż menu

Turniej paintball w Latosówce

08 czerwca, 2021
Turniej paintball w Latosówce

13 drużyn rywalizowało 06 czerwca w Latosówce w turnieju paintballa sportowego, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Belweder. Rywalizacja odbywała się w dwóch dywizjach, w formacie 3 Man.

belweder1

Zwycięzcy Turnieju
Dywizja I
1 Miejsce Kolorowe Misie Wojkowice
2 Miejsce Electro Team Józefów
3 Miejsce Feniks Toruń
Dywizja II
1 miejsce FTB Ruda Śląska
2 miejsce Xtrema Kalisz
3 miejsce Rambo Team

Galeria zdjęć

Plik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2021/news-06/belweder1_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2021/news-06/belweder2_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2021/news-06/belweder3_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2021/news-06/belweder4_m.jpg

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).