Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

Utwardzenie wjazdu do Szkoły Podstawowej w Mokrzeszy

23 maja, 2023
Utwardzenie wjazdu do Szkoły Podstawowej w Mokrzeszy

W ramach zagospodarowania terenu plac przed budynkiem Szkoły Podstawowej w Mokrzeszy został utwardzony kostką brukową.
Do tej pory przestrzeń od bramy wjazdowej w kierunku budynku mokrzeskiej szkoły miała nawierzchnię trawiastą i ziemną. Obecnie utwardzony teren użyteczności publicznej wizualnie wygląda bardziej estetycznie, może też służyć jako miejsce parkingowe.

mokrzesz_wjazd_1  mokrzesz_wjazd_3

Zakres prac (m.in.):
- prace ziemne, wykonanie podbudowy (wraz z materiałem),
- ułożenie kostki brukowej,
- obsadzenie obrzeży i krawężników najazdowych,
- uporządkowanie terenu.

Galeria zdjęć

Utwardzenie wjazdu do Szkoły Podstawowej w MokrzeszyUtwardzenie wjazdu do Szkoły Podstawowej w MokrzeszyUtwardzenie wjazdu do Szkoły Podstawowej w MokrzeszyUtwardzenie wjazdu do Szkoły Podstawowej w MokrzeszyUtwardzenie wjazdu do Szkoły Podstawowej w MokrzeszyUtwardzenie wjazdu do Szkoły Podstawowej w Mokrzeszy

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).