Niedziela, 25 lutego 2024r. | Imieniny: Wiktora, Cezarego
Pokaż menu

Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną

01 września, 2023
Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną

Podczas wakacji na mstowskim rynku odbywały się otwarte zajęcia artystyczno-rekreacyjne dla dzieci, zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Bibliotekę Gminną w Mstowie.

>> Myślą przewodnią było spędzenie wolnego czasu w atrakcyjny sposób. Stąd w ofercie znalazły się zabawy podwórkowe, takie jak: „klasy”, „guma do skakania”, skakanka, hula-hop czy kręgle.
>> Dzieciaki mogły spróbować swoich sił w zawodach na czas, wykonując zadania i pokonując przeszkody na torze złożonym z kilku konkurencji.
>> Dodatkowo można było skorzystać ze stanowisk artystycznych i pomalować wielkie graffiti lub wakacyjne tablice. Dla tych, co lubią biegać, była piłka do rozgrywania mini meczu.
>> Jak zawsze popularnością cieszyły się bańki mydlane czy samoloty do swobodnego puszczania.
>> Nie zabrakło też, uwielbianych przez dzieciaki, balonów. Były takie nadmuchane powietrzem, którymi można było grać oraz takie napełnione wodą, którymi można było rzucać (aż do pęknięcia – czyli najciekawszej wakacyjnej psoty). Każdy pękający balon fundował fontannę wody i zostawiał kałuże – co dawało dzieciom mnóstwo radości. Zabawa była przednia.

A radości, mamy nadzieję, starczy na długo. Jednym słowem: wakacje minęły z uśmiechem.
Relacja: Krzysztof Drynda - Dyrektor GOK Mstów i Biblioteki Gminnej

Galeria zdjęć

Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną 2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną 2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną 2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną 2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną 2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną 2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną 2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną 2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną 2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną 2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną 2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną 2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną 2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną 2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną_2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną_2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną_2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną_2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną_2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną_2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną_2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną_2023Wakacje z GOKiem i Biblioteką Gminną_2023
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).