Czwartek, 18 kwietnia 2024r. | Imieniny: Boguslawy, Apoloniusza
Pokaż menu

Warsztaty edukacyjne z Panem Poetą

13 marca, 2023
Warsztaty edukacyjne z Panem Poetą

6 marca 2023 r. Biblioteka Gminna w Mstowie zorganizowała warsztaty edukacyjne z Panem Poetą. Krótkie bajki dla dzieci autorstwa Pana Michała zostały wyróżnione na Złotej Liście Fundacji ABC XXI „Cała Polska Czyta Dzieciom” w 2021 roku.

warsztaty2
Na spotkanie zaproszono dzieci z Przedszkoli w: Krasicach, Mokrzeszy, Siedlcu i Zawadzie. Dwumetrowy pan z muszką przyjechał do Mstowa z walizkami pełnymi rekwizytów i ogromnym workiem z kolorowymi balonami. Były pacynki (bohaterki książek) recytujące dzieciom swoje historie. Maskotki można było dotknąć, pobawić się z nimi, a nawet nakarmić owocami i warzywami.
Była zabawa z przyklejaniem piórek do skrzydeł, były delfiny i falujące morze, a także mnóstwo radości, dobrej zabawy i spontaniczności.

Biblioteka Gminna w Mstowie dziękuje Opiekunom za przyjęcie zaproszenia na spotkanie z Panem Poetą, a dzieciom za każdy uśmiech na ich twarzach.
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” [Janusz Korczak]

Galeria zdjęć

Warsztaty edukacyjne z Panem Poetą 06.03.2023Warsztaty edukacyjne z Panem Poetą 06.03.2023Warsztaty edukacyjne z Panem Poetą 06.03.2023Warsztaty edukacyjne z Panem Poetą 06.03.2023Warsztaty edukacyjne z Panem Poetą 06.03.2023Warsztaty edukacyjne z Panem Poetą 06.03.2023Warsztaty edukacyjne z Panem Poetą 06.03.2023Warsztaty edukacyjne z Panem Poetą 06.03.2023
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).