Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

Warsztaty PPJ

25 stycznia, 2022
Warsztaty PPJ

Stowarzyszenie „Partnerstwo Północne Jury”(PPJ) zaprasza mieszkańców Gminy Mstów na bezpłatne, dwugodzinne warsztaty w zakresie tworzenia ogrodów w szkle oraz w zakresie Eko design – obrazy z mchu.
ppj
Szkolenia odbędą się 14 lutego 2022 r.(poniedziałek) w Gminnym Ośrodku Kultury w Mstowie, Plac Mickiewicza 17:
godz.14:00 Ogrody w szkle
godz. 16:15 Eko design – obrazy z mchu

>> Celem warsztatów jest edukacja ekologiczna, inspirowanie do zakładania i obserwowania mikro ekosystemów. Warsztaty poprowadzi wykwalifikowany prowadzący.

>> Zgłoszenia na warsztaty mogą zostać dokonane zarówno drogą e-mailową na adres: jak również telefoniczną (tel. do biura Stowarzyszenia PPJ- 34 327 89 43).

>> Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (15 uczestników) o zakwalifikowaniu się na warsztaty będzie decydowała kolejność dokonywanych zgłoszeń.

Szczegóły poniżej:
DOC Informacja-Obraz-z-mchu---Mstow
DOC Informacja-Ogrod-w-szle---Mstow

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).