Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

Wiosenne porządki na Warcie

19 kwietnia, 2022
Wiosenne porządki na Warcie
Już po raz szósty Gmina Mstów wraz z "Jura Kajaki" organizuje w dniu 23 kwietnia (sobota) Wiosenne Porządki na Warcie. Jak co roku, po zimie jest trochę śmieci do posprzątania, co pokazywały poprzednie akcje. Wśród śmieci, które wyciągano z rzeki w ubiegłych latach, był nawet zbiornik paliwa z samochodu.

Zbiórka o godz. 11:00 w Jaskrowie, miejsce zbiórki: https://goo.gl/maps/mSJ4T6CCgviSYsUv6. Trasa jak zostanie pokonana to: Jaskrów - Przystań Jura Kajaki (9 km). Zapisy na wydarzenie, możliwość zadawania wszystkich pytań, szczegóły i informacje można uzyskać pod numerem: 501 177 372
Sprzatanie_Warty_logo
Organizatorzy:
Jura Kajaki
Częstochowski Alarm Smogowy
Gmina Mstów

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).