Piątek, 18 czerwca 2021r. | Imieniny: Marka, Elzbiety
Pokaż menu

Wymiana piłkochwytów przy SP Mstów

11 czerwca, 2021
Wymiana piłkochwytów przy SP Mstów

Wokół kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej w Mstowie wymienione zostały piłkochwyty.

Nowoczesna infrastruktura sportowa przy mstowskiej szkole została oddana do użytku jesienią 2014 r. W jej skład wchodzą: boisko do piłki nożnej (o nawierzchni z trawy syntetycznej), bieżnia lekkoatletyczna, skocznia do skoku w dal, rzutnia do pchnięcia kulą.

spmstow2

Z biegiem czasu zamontowane wokół boiska piłkochwyty uległy mechanicznemu uszkodzeniu (m.in. ze względu na warunki atmosferyczne) i zaistniała konieczność ich całkowitego demontażu. W tym momencie została zamontowana na całości nowa, profesjonalna siatka z tworzywa sztucznego, przy pozostawieniu istniejących słupów konstrukcyjnych.

Piłkochwyty zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowania kompleksu sportowego, jak również chronią infrastrukturę obiektu Szkoły Podstawowej w Mstowie.

Galeria zdjęć

Plik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2021/news-06/spmstow1_m.JPGPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2021/news-06/spmstow2_m.JPGPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2021/news-06/spmstow3_m.jpg

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).