Środa, 30 listopada 2022r. | Imieniny: Andrzeja, Maury, Konstantego
Pokaż menu

Wyścig kolarski “Częstochowa Trek Race”

20 września, 2022
Wyścig kolarski “Częstochowa Trek Race”

Już w najbliższą niedzielę (25.09) prawdziwe święto kolarstwa amatorskiego pod Jasną Górą i w regionie częstochowskim! Trasa wyścigu kolarskiego "Częstochowa Trek Race" będzie przebiegała również przez Gminę Mstów.

Poniżej link do strony organizatora:
https://tatracyclingevents.com/czestochowa-trek-race

>> Wyścig „Częstochowa Trek Race” będzie finałową imprezą cyklu Classic Race, a więc zapewnione jest ściganie na najwyższym poziomie - w cyklu startują wszyscy najlepsi zawodnicy w Polsce!
>> Każdy będzie mógł wybrać jeden z dwóch dystansów, odpowiedni dla siebie: Fun (ok. 64km i 760 metrów przewyższenia) lub Pro (ok. 115km i 1400 metrów przewyższenia).
>> Trasa wyścigu będzie odbywała się na rundach, które zależnie od dystansu będzie się pokonywać 2 lub 4 krotnie, plus odcinek dojazdowy do Startu/Mety.
>> Trasa jest mocno urozmaicona, z licznymi podjazdami i pięknymi widokami na wzgórza Jury Częstochowskiej.
Screenshot-2022-09-21-at-08-47-38-Czestochowa-Trek-Race-2022-Dystans-PRO-112_3-km-Cycling-Route-on-Strava

W niedzielę 25.09.2022 r. w godzinach ok 11:00 do ok 15:00 czasowe utrudnienia w ruchu drogowym mogą występować w ciągu następujących dróg:
1) Siedlec ul. Św. Ojca Pio, ul. Ośmiu Błogosławieństw, ul. Szlak Pielgrzymkowy, ul. Św. Antoniego,
2) Jaskrów ul. Starowiejska, ul. Kościelna,
3) Wancerzów, ul. Jaskrowska, w prawo w ul. Wyzwolenia, ul. Kościelna,
4) Mstów ul. Wolności, ul. Widokowa w kierunku Małus Małych,
5) droga przez Małusy Małe do DP, w prawo w ul. Częstochowską w kierunku Małus Wielkich,
6) Małusy Wielkie w kierunku południowym, w prawo przez Dolinę Leszcze w kierunku Małus Małych, w prawo w kierunku Joachimowa,
7) ul. Olsztyńska do Srocka, Srocko ul. Mstowska,
8) Gąszczyk ul. Konwaliowa, ul. Krańcowa w kierunku ul. Św. Ojca Pio.

1655242459026

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).