Czwartek, 21 września 2023r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie szosowym

11 lipca, 2023
XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie szosowym

W najbliższą niedzielę (16 lipca), w godzinach od 8:00 do ok. 15:00, na terenie Gminy Mstów będzie odbywał się wyścig kolarski, w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym.
Plakat-Mstow
>> Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym. Szczególnie w Mstowie w okolicach Rynku, gdzie zlokalizowano START i METĘ wyścigu oraz na ulicach: Częstochowska i Wolności, którymi będzie przebiegała trasa wyścigu. Nie będzie możliwości parkowania pojazdów na ulicy Częstochowskiej w Mstowie.
>> Ponadto utrudnienia będą występowały w następujących miejscowościach: Małusy Małe, Brzyszów, Srocko i Siedlec.
>> Ruch na trasie wyścigu będzie wstrzymywany od godziny 9:00 rano, aż do zakończenia wyścigu.

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).