Sobota, 23 października 2021r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Pokaż menu

Zagospodarowanie skweru w Mokrzeszy

05 października, 2021
Zagospodarowanie skweru w Mokrzeszy

Skwer przy Szkole Podstawowej w Mokrzeszy zmienił swój wygląd – prace wykonano w ramach funduszu sołeckiego.

mokrzesz_skwer_2
W miejsce przerośniętych chwastami płyt ażurowych została ułożona kostka brukowa i obrzeża. Wykonano również schody oraz zamontowano 2 ławki. Wszystko po to, aby przestrzeń publiczna w Mokrzeszy miała estetyczny wygląd – miejsce to znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. szkoły czy remizy strażackiej. Każdy może teraz w godnych warunkach choć na chwilę siąść, odpocząć, a w ciepłe dni cieszyć się promieniami słońca.

Galeria zdjęć

Skwer przy Szkole Podstawowej w MokrzeszySkwer przy Szkole Podstawowej w MokrzeszySkwer przy Szkole Podstawowej w MokrzeszySkwer przy Szkole Podstawowej w MokrzeszySkwer przy Szkole Podstawowej w MokrzeszySkwer przy Szkole Podstawowej w MokrzeszySkwer przy Szkole Podstawowej w MokrzeszySkwer przy Szkole Podstawowej w Mokrzeszy

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).