Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

„Zdrowa Mama = Zdrowa Rodzina”

24 maja, 2023
„Zdrowa Mama = Zdrowa Rodzina”

Spotkanie otwarte pn. „Zdrowa Mama = Zdrowa Rodzina” odbędzie się w poniedziałek 29 maja br. (w godz. 10.00- 14.00) w Starostwie Powiatowym w Częstochowie. Wstęp wolny, szczegóły poniżej.

>> Spotkanie, ze względu na obecność zaproszonych gości i instytucji zajmujących się ochroną zdrowia, ma na celu pogłębienie wiedzy i umiejętności w tej dziedzinie, szczególnie wśród kobiet.
>> Event organizowany jest z okazji zbliżającego się Dnia Matki, który obchodzony jest 26 maja.

PDF Zdrowa-Mama
Zdrowa-Mama-plakat

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).