Środa, 6 grudnia 2023r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

18 listopada – KONCERT PATRIOTYCZNY

10 listopada, 2023
18 listopada – KONCERT PATRIOTYCZNY

Serdecznie zapraszamy na Koncert Patriotyczny, który odbędzie się 18 listopada 2023r. w Hali Sportowej w Mykanowie, godzina 17.00.

W programie występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Mykanowa wraz z solistami pod batutą Krzysztofa Witczaka, występ Młodzieżowego Teatru Uczniów z IX LO im. C.K. Norwida, występ Młodzieżowych Chórów z liceum im. C.K. Norwida, J. Słowackiego, H. Sienkiewicza, R. Traugutta.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).