Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Akademia Sportów Walki Wataha dotarła na zmagania o medale turnieju Puchar Siemianowic Śląskich

13 października, 2021
Akademia Sportów Walki Wataha dotarła na zmagania o medale turnieju Puchar Siemianowic Śląskich

10 października Akademia Sportów Walki Wataha dotarła na zmagania o medale turnieju Puchar Siemianowic Śląskich. Zawody okazały się kolejnym ogromnym sukcesem dla Wilków.

Rafał Kacprzak został mistrzem w technikach szybkościowych oraz wicemistrzem w walkach soft stick w kategorii wiekowej 8-latków. W tej samej kategorii wiekowej Kacper Musiał wywalczył brąz w walkach soft stick.

Szymon Muskalski nie miał sobie równych w walkach przerywanych w grupie wiekowej 10-13 lat. Do kolekcji dorzucił także złoto w tempówkach oraz srebro w technikach specjalnych.
 
Pierwszy raz na podium stanęła także Klaudia Bińczyk, zdobywając srebro w konkurencji walk przerywanych 10-13 lat.
 
Z sekcji w Mykanowie Watahę reprezentowali również: Jan Kajdana, Maksymilian Jabłoński, Hanna Bacior, Mieszko Kaniowski, Adam Wróblewski, Igor Banaś, Mateusz Borkowski.
 
W zawodach udział wzięło prawie 130 zawodników, zaczynając od grupy wiekowej 3-latków, a kończąc na grupie 14-17 lat. Wielkie gratulacje dla zawodników!Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).