Sobota, 25 maja 2024r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

Awaria – brak możliwości załatwiana spraw z zakresu urzędu stanu cywilnego, dowodów osobistych i ewidencji ludności.

15 kwietnia, 2024
Awaria – brak możliwości załatwiana spraw z zakresu urzędu stanu cywilnego, dowodów osobistych i ewidencji ludności.

AWARIA- brak dostępu do systemów administracji publicznej- 2024-04-15

Szanowni Państwo !

Informujemy, że na chwilę obecną występują utrudnienia w dostępie do systemów administracji publicznej, co wiąże się z brakiem możliwości załatwiana spraw z zakresu urzędu stanu cywilnego, dowodów osobistych i ewidencji ludności.

O usunięciu awarii niezwłocznie Państwa poinformujemy.

Przepraszamy za utrudnienia.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).