Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Badania Koniunktury w Gospodarstwach Rolnych (AK-R)

23 stycznia, 2024
Badania Koniunktury w Gospodarstwach Rolnych (AK-R)

Badanie dot. m.in. aktualnego popytu na produkty rolne. Uzyskane informacje niezbędne są do podejmowania w przyszłości decyzji o kierunkach rozwoju rolnictwa na poziomie kraju, województwa, ale także każdej gminy.

Osobą odpowiedzialną za promocję i popularyzację badania jest p. Elwira Olczyk z Lubuskiego Ośrodka Badań Regionalnych, e.olczyk@stat.gov.pl, tel. 68 322 31 19.

Pismo_Badanie koniunktury w gospodarstwach rolnych_AK-R

Plakat_AK-R_cyfr

Ulotka_AK-R_ cyfr
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).