Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Badanie Statystyczne z zakresu rolnictwa

12 lipca, 2023
Badanie Statystyczne z zakresu rolnictwa

W dniach od 1 czerwca do 14 sierpnia 2023 r. na terenie całej Polski przeprowadzane jest badanie Zintegrowane statystyki dotyczące gospodarstw rolnych oraz Badanie pogłowia świń i produkcji żywca wieprzowego.

Informujemy, że w mediach społecznościowych Urzędu Statystycznego w Katowicach zamieściliśmy posty promujące wspomniane badania rolne.

Twitter: https://twitter.com/Katowice_STAT/status/1676542324766064640

Facebook: https://www.facebook.com/StatKatowice/posts/pfbid02AzYCcDW2Q4TZRrZ2BPeZQzfN4RxdWjdqmKaEFyTDqdYsRjPmhbWtp3VGXMewJP71l

 
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).