Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

GOPS rozpoczyna przyjmowanie wniosków na “dodatek węglowy”

16 sierpnia, 2022
GOPS rozpoczyna przyjmowanie wniosków na “dodatek węglowy”

Z dniem 16 sierpnia Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mykanowie rozpoczyna przyjmowanie wniosków o wypłatę „dodatku węglowego”. Wypełniony wniosek (do wniosku nie są wymagane załączniki) należy składać osobiście w GOPS Mykanów w pokoju nr 1, za pośrednictwem platformy elektronicznej EPUAP lub pocztą.

Wniosek do pobrania tutaj
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).