Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Gruszka Cup po raz trzeci

16 czerwca, 2016
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Zapraszamy na III Rodzinny Turniej Dwójek Siatkarskich i Siatkówki Plażowej Gruszka Cup, organizowany przez Piotra Gruszkę, byłego siatkarza, MVP Mistrzostw Europy z 2009 r. Turniej, nad którym patronat objął wójt gminy Mykanów, odbędzie się 18 czerwca 2016 r. (sobota) na boisku przy Zespole Szkół w Mykanowie, o godzinie 10.00.

 

Jak na rodzinny turniej przystało drużynę tworzą osoby ze sobą spokrewnione. Impreza ma celu propagowanie zdrowego trybu życia, siatkówki oraz zacieśnianie więzi rodzinnych. Przeznaczona jest dla amatorów. Dwa pierwsze turnieje spotkały się z dużym zainteresowaniem, w pierwszym wzięło udział 20 drużyn, w drugim 32. W tym roku, po raz pierwszy, rozegrany zostanie także turniej siatkówki plażowej.

W organizację imprezy, tak jak w latach ubiegłych, włączyli się również rodzice uczniów z mykanowskiego Zespołu Szkół, którzy szykują szereg atrakcji, w tym atrakcje kulinarne. Zapisy odbywać się będą drogą elektroniczną: adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 15.06.2016 i w dniu zawodów pół godziny przed rozpoczęciem imprezy. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Regulamin turnieju

 

 

 

 
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).