Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Harmonogramy odbioru odpadów w drugim kwartale 2016

30 marca, 2016
Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0 Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wywozu odpadów komunalnych w drugim kwartale 2016 r. w rozbiciu na poszczególne frakcje dla Gminy Mykanów. Przypominamy iż zbiórka odpadów zmieszanych oraz segregowanych odbywa się w różnych terminach.

 

- Harmonogram wywozu odpadów wielkogabarytowych w kwietniu 2016 r.
- Harmonogram wywozu odpadów segregowanych w drugim kwartale 2016 r.
- Harmonogram wywozu odpadów zmieszanych w drugim kwartale 2016 r.

- Harmonogram wywozu popiołu w drugim kwartale 2016 r.
- Harmonogram wywozu odpadów biodegradowalnych w maju i czerwcu 2016 r.

 
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).