Niedziela, 5 grudnia 2021r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

II edycja konkursu plastycznego pod patronatem Wójta Gminy Mykanów Dariusza Pomady “Maluję z Mistrzem”

27 października, 2021
II edycja konkursu plastycznego pod patronatem Wójta Gminy Mykanów Dariusza Pomady “Maluję z Mistrzem”
We wtorek odbyło się wręczenie nagród II edycji konkursu plastycznego pod patronatem Wójta Gminy Mykanów Dariusza Pomady "Maluję z Mistrzem", organizowanego przez Przedszkole w Starym Cykarzewie. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.
Serdecznie gratulujemy!
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).