Poniedziałek, 8 sierpnia 2022r. | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika
Pokaż menu

Informacja dotycząca deklaracji źródeł ciepła i spalania paliw

18 maja, 2022
Informacja dotycząca deklaracji źródeł ciepła i spalania paliw

Do 30 czerwca 2022 roku każdy właściciel lub zarządca budynku mieszkalnego lub/i niemieszkalnego (szklarnie, tunele foliowe, budynki gospodarcze, garaże, kościoły, budynki handlowo-usługowe), w który znajduje się źródło ciepła ma obowiązek złożenia deklaracji źródła ciepła i źródeł spalania paliw.

Deklaracje można składać :

-drogą elektroniczną za pomocą profilu zaufanego, podpisu kwalifikowanego lub e-dowodu na stronnie www.zone.gunb.gov.pl 

- w formie papierowej osobiście w Urzędzie Gminy Mykanów (Biuro Obsługi Interesanta) lub pocztą na adres Urzędu Gminy.

Więcej informacji uzyskać można w Urzędzie Gminy lub pod numerem telefonu (34)3288019 wew. 34 lub 47

CEEB dla sotysów - pdf
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).