Sobota, 31 lipca 2021r. | Imieniny: Ignacego, Lubomira, Heleny
Pokaż menu

Informacja dotycząca składania wniosków na zajęcie pasa drogowego – handel sezonowy

20 lipca, 2021
Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0 Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0

Informujemy, że od dnia 02 sierpnia 2021r. można składać wnioski o wydanie zezwolenia na zajęcie pasa drogowego dróg gminnych w celu handlu sezonowego ( sprzedaż zniczy i kwiatów przy cmentarzu ), miesiącach październik – listopad bieżącego roku. Ostateczny termin składania wniosków powinien nastąpić nie później niż dwa tygodnie przed planowanym terminem zajęcia pasa drogowego.

Druk wniosku można pobrać na stronie internetowej Urzędu Gminy Mykanów pod adresem http://mykanow.pl/dla-interesanta/ lub w siedzibie tut. Urzędu, tj. Mykanów, ul. Samorządowa 1, budynek B, pokój nr 5. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: (34) 328 80 19 wew. 32




Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).