Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Konferencja dotycząca Rad Seniorów

05 kwietnia, 2023
Konferencja dotycząca Rad Seniorów

Szanowni Państwo, zapraszamy przedstawicieli Rad Seniorów lub przedstawicieli organizacji działających na rzecz seniorów województwa śląskiego na Konferencję dotyczącą Rad Seniorów z udziałem sekretarza stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej Stanisława Szweda.

Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia br. o 1500 w sali narad (pok. 140/142) ŚUW w Placówce
w Częstochowie, ul. Sobieskiego 7.

Proszę o zgłoszenie maksymalnie dwóch osób z danej rady lub dwóch osób z organizacji działającej na rzecz seniorów.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy proszę przesłać w terminie do 14 kwietnia br. na adres
e-mailowy
seniorzy@katowice.uw.gov.pl.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).