Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Konferencja pn. Wsparcie finansowe organizacji społecznych i Kół Gospodyń Wiejskich działających na wsi

26 października, 2021
Konferencja pn. Wsparcie finansowe organizacji społecznych i Kół Gospodyń Wiejskich działających na wsi
Fundacja na rzecz Promocji i Rozwoju Sołectwa Karczewice wspólnie ze współorganizatorami – Śląskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego oraz Fundacją im. Edwarda, Jana, Józefiny Reszków  zaprasza do udziału w Konferencji pn. Wsparcie finansowe organizacji społecznych i Kół Gospodyń Wiejskich działających na wsi

Konferencja odbędzie się  w czwartek, 28 października 2021 r. o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, ul. Wyszyńskiego 70/126. W konferencji wezmą udział przedstawiciele Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i Śląskiego Oddziały Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).