Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Konkursie „Zielone czeki”

27 marca, 2023
Konkursie „Zielone czeki”

Do 31 marca Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach przyjmuje zgłoszenia w konkursie „Zielone czeki” – nagrody przyznawane z okazji Dnia Ziemi. 

Tegoroczne „Zielone czeki” za działalność w 2022 roku, zostaną przyznane w czterech kategoriach:

  • Ekologiczna osobowość roku
  • Gmina przyjazna dla czystego powietrza
  • Inwestycja proekologiczna roku
  • Programy i akcje na rzecz ochrony przyrody oraz edukacji ekologicznej

Więcej informacji na naszej stronie www: https://www.wfosigw.katowice.pl/9-aktualnosci/2862-wyjatkowe-jubileuszowe-zielone-czeki.html

Serdecznie zapraszamy do składania wniosków w Konkursie!

WYJĄTKOWE JUBILEUSZOWE ZIELONE CZEKI – Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

www.wfosigw.katowice.pl
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).