Piątek, 17 maja 2024r. | Imieniny: Paschalisa, Slawomira, Weroniki
Pokaż menu

Konsultacje społeczne Wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Mykanów

02 listopada, 2021
Konsultacje społeczne Wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Mykanów

Wójt Gminy Mykanów ogłasza konsultacje społeczne w sprawie  przyjęcia „Wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Mykanów na lata  2022-2026”.

Konsultacje będą przeprowadzone w terminie od dnia 03 listopada 2021 r. do 17 listopada 2021 r.

Zarządzenie nr 125/2021 Wójta Gminy Mykanów w sprawie przeprowadzenia konsultacji

Formularz ankietowy do Zarządzenia ne 125/2021

Projekt uchwały w sprawie gospodarowania mieszkaniowym zasobem gminy Mykanów
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).