Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim- sukces naszej zawodniczki!

19 października, 2021
Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim- sukces naszej zawodniczki!
W sobotę 16.10 zawodnicy Klubu Kantor wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. Zawodniczka z naszej gminy- Nadia Świtała zdobyła w walkach oraz w poomse (w swojej kategorii) złote medale! Cała drużyna spisała się świetnie, co potwierdzają przywiezione medale 🔥
Gratulujemy!Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).