Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego organizuje trzecią edycję obozu wakacyjnego dla wolontariuszy.

14 czerwca, 2024
Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego organizuje trzecią edycję obozu wakacyjnego dla wolontariuszy.

Głównym celem obozu jest integracja, wymiana doświadczeń, wsparcie i wzmocnienie potencjału uczestników oraz zachęta do realizacji wspólnych działań. Uczestnikami letniego Campusu będzie grupa
30 pełnoletnich ochotników wyróżniających się ponadprzeciętną aktywnością wolontariacką. Sześciodniowy obóz odbędzie się w dniach od 1 do 6 lipca w Folwarku Łochów link: https://www.palacifolwarklochow.pl w miejscowości Łochów (ok. 75 km od Warszawy).

Udział w obozie jest bezpłatny! Zapisy trwają do 12 czerwca 2024 r., informację o zakwalifikowaniu
na Obóz Wolontariatu Korpusu Solidarności 2024 uczestnicy otrzymają do 19 czerwca 2024 r.

Formularz rejestracyjny dostępny jest pod linkiem:

https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=Ld-M_mpmNkaZZk2hC–JI_Bc8_yzW7FBtk5jhq4i4FtUOFdQSjJCWFZNVTZRUzlZWkJOWllBSzI3US4u

Natomiast, szczegółowe informacje o warunkach uczestnictwa oraz planie zajęć dostępne są pod linkami:

https://korpussolidarnosci.gov.pl/Content/pub/warunki-uczestnictwa-w-obozie_final_29-05.pdf

https://korpussolidarnosci.gov.pl/Content/pub/program_obozu_wolontariatu_ks_uczestnicy.pdf

 
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).