Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

“Obudź swój potencjał”

09 lutego, 2016
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Ochotnicze Hufce Pracy - Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie zapraszają… kobiety i mężczyzn, również z orzeczeniem o niepełnosprawności, w wieku 18-24 lata, nieuczących się™ i niepracujących do udziału w Projekcie "Obudź swój potencjał"‚€ w ramach, którego zapewniamy zdobycie kwalifikacji i doświadczenia na stażu w zakładach pracy!

 

W ramach projektu:

Umożliwiamy uzyskanie, podwyższenie lub zmianę™ posiadanych kwalifikacji zawodowych, nabycie umiejętności praktycznych i doświadczenia zawodowego w ramach 3-miesięcznych staży zawodowych oraz zdobycie wiedzy z zakresu technik i metod poszukiwania pracy. Ponadto istnieje możliwość‡ uzyskania innych umiejętności i kompetencji przydatnych na rynku pracy:

- kursy językowe,
- kurs komputerowy,
- kurs ECDL,
- Prawo jazdy kat. B,
- warsztaty z kreowania wizerunku - usługi stylisty i przeprowadzenie metamorfozy każdego uczestnika
- kurs przedsiębiorczości.

 

Dla uczestników przewidziano stypendium zarówno za ukończony kurs zawodowy jak i 3-miesięczny staż zawodowy.

W projekcie gwarantujemy:
- refundacje kosztów dojazdu na zajęcia i staż,
- wyżywienie
- materiały dydaktyczne
- refundację™ kosztów opieki nad dzieckiem do 7 lat lub osobą… zależną

 

Więcej informacji o projekcie:   na plakacie

Źródło: http://www.mykanow.pl/index.php/aktualnosci/951-obudz-swoj-potencjal
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).