Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Oględziny budynków w pobliżu A1

15 lutego, 2016
Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Borownie - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W związku z rozpoczęciem prac przy budowie autostrady A1 na odcinku Tuszyn - Pyrzowice w obrębie potencjalnego oddziaływania prac trwać będą oględziny wytypowanych do tego budynków. Oględziny polegać będą na zwięzłym opisie konstrukcji wytypowanych budynków, sporządzeniu dokumentacji fotograficznej i spisaniu protokołu. Oględziny trwać będą kilka tygodni a prowadzić je będą pracownicy Spółki Mentor Consulting.

 

Do prowadzenia prac związanych z oględzinami wytypowani zostali:

  • Krzysztof Grzelak
  • Mateusz Szubiński
  • Marcin Parysz

Osobą kierującą pracą zespołu jest Pan Mateusz Szubiński - tel. 669 667 776

 

 

Źródło: http://www.mykanow.pl/index.php/aktualnosci/955-ogledziny-budynkow-w-poblizu-a1
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).