Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Plac zabaw w Borownie Kolonii rozbudowany w ramach konkursu “Inicjatywa Sołecka 2022”

06 października, 2022
Plac zabaw w Borownie Kolonii rozbudowany w ramach konkursu “Inicjatywa Sołecka 2022”

W miejscowości Borowno Kolonia przy ul. Ogrodowej 11 został rozbudowany plac zabaw o dwa nowe urządzenia, które niewątpliwie będą się cieszyć dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży, poszerzając ofertę rekreacyjno-sportową.

Całkowita wartość inwestycji to 24 323,64 zł. Została sfinansowana ze środków pozyskanych w ramach Marszałkowskiego  konkursu "Inicjatywa Sołecka 2022" w kwocie 12 171,82 zł oraz ze środków własnych gminy w kwocie 12 171,82 zł.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).