Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Podatki bez zmian

04 grudnia, 2017
Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0 Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0

Radni Rady Gminy Mykanów w trakcie XXXVII Sesji Rady Gminy, która odbyła się 1 grudnia 2017 r.,  zadecydowali  o utrzymaniu wszystkich stawek podatków lokalnych na niezmienionym poziomie, pomimo że wskaźnik inflacji w roku 2017 wyniósł 1,9 %.

W rozwinięciu treść uchwał podatkowych

Uchwała w sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta do celów podatku rolnego

Uchwała w w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości

Uchwała w sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).