Środa, 8 lutego 2023r. | Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny
Pokaż menu

Przystanek II ALEJA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY P R Z E N I E S I O N Y od 17 marca 2021 r.

24 marca, 2021
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Miejski Zarząd Dróg i Transportu informuje, że ze względów technicznych, od 17 marca 2021 r.  do odwołania, przystanek II ALEJA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, znajdujący się na ul. Kościuszki, z którego korzystają linie autobusowe nr 01, 03, 12, 14, 17, 21, 23, 27, 31, 37 i 80, kursujące
w kierunku al. Jana Pawła II, zostanie usytuowany na środku skrzyżowania al. Wolności i II Alei NMP, pomiędzy pasami ruchu prowadzącymi w kierunku placów Daszyńskiego i Biegańskiego.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).