Czwartek, 23 marca 2023r. | Imieniny: Pelagii, Oktawiana, Feliksa
Pokaż menu

Rusza nabór wniosków „Śląskie Lokalnie”

20 lutego, 2023
Rusza nabór wniosków „Śląskie Lokalnie”

Klaster Innowacji Społecznych w Gliwicach wraz z partnerem New Europe Foundation jako operatorzy projektu Śląskie Lokalnie 2021-2023 zapraszają do składania wniosków w programie dotacyjnym finansowanym ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Nabór wniosków rozpoczął się n1 lutego 2023r. i potrwa do 2 marca 2023r. Wnioski składa się za pośrednictwem strony internetowej www.fioslaskie.com. Znajdą tam Państwo również więcej informacji o projekcie oraz wszystkie potrzebne do złożenia wniosku dokumenty. Kontakt telefoniczny: 579 650 968, kontakt mailowy: kontakt@fioslaskie.com.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).