Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Specjalna oferta dla Seniorów – koncert „Marcin Wyrostek Tradycja Silesian Symphony”.

25 stycznia, 2024
Specjalna oferta dla Seniorów – koncert „Marcin Wyrostek Tradycja Silesian Symphony”.

Partner „Śląskiej Karty Seniora” Filharmonia Śląska w Katowicach we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej Województwa
Śląskiego w Katowicach przygotował specjalną ofertę dla Seniorów – koncert „Marcin Wyrostek Tradycja Silesian Symphony”.

Koncert odbędzie się 24 lutego 2024 r. o godz. 19.00 w Spodku w Katowicach, al. Korfantego 35.

W celu rezerwacji i zakupu biletów w cenie promocyjnej 10 zł należy kontaktować się pod nr tel. 503 774 949 lub osobiście zakupić bilety w kasach Filharmonii Śląskiej w Katowicach, ul Sokolska 2.

Hasło uprawniające do zniżki: SENIOR ROPS

Informacja na temat koncertu w załączniku.    Koncert Spodek
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).