Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Szkolenie dla rolników

05 października, 2017
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie i Urząd Gminy w Mykanowie Zapraszają na szkolenie uzupełniające z zakresu stosowania Środków Ochrony Roślin. Kurs zakończy się uzyskaniem zaświadczenia  uprawniającego do  zakupu i stosowania Środków Ochrony Roślin przez okres 5 lat. Koszt szkolenia 90 zł.

Uczestnictwo można zgłosić telefonicznie u Doradcy Olgi Susek pod nr tel. 515-275-898

 

Kurs odbędzie się dnia  26 października 2017 roku o godzinie 09:00 w Sali Sesyjnej w Urzędzie Gminy w Mykanowie.

 

 
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).