Środa, 24 kwietnia 2024r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Szkolenie dla rolników: „Płatności obszarowych w 2023 roku – Ekoschematy – nowe płatności w ramach płatności bezpośrednich w latach 2023-2027”

23 lutego, 2023
Szkolenie dla rolników: „Płatności obszarowych w 2023 roku – Ekoschematy – nowe płatności w ramach płatności bezpośrednich w latach 2023-2027”

Powiatowy Zespół Doradcy Rolniczego w Częstochowie i Urząd Gminy w Mykanowie zapraszają na szkolenie dotyczące:

 

– Płatności obszarowych w 2023 roku – Ekoschematy – nowe płatności w ramach płatności bezpośrednich w latach 2023-2027,

– Zmiana w Dyrektywie azotanowej

Spotkanie odbędzie się 9 marca (czwartek) o godz. 10:00  w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Mykanowie  ul. Samorządowa 1

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu !!!
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).