Sobota, 23 października 2021r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Pokaż menu

Urząd Gminy w Mykanowie ponownie zaprasza do skorzystania z możliwości transportu do punktu szczepień przeciw COVID-19

08 października, 2021
Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0 Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0
Urząd Gminy w Mykanowie ponownie zaprasza do skorzystania z możliwości transportu do punktu szczepień przeciw COVID-19
Z transportu mogą skorzystać mieszkańcy Gminy Mykanów:

- osoby niepełnosprawne tj. posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;
- osoby mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień;
- osoby powyżej 70 roku życia, mające obiektywnie i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień.
W wyjątkowych przypadkach, gdy szczepienie będzie wykonywane poza granicami gminy- transport może być realizowany nie dalej niż 20 km od granic gminy.
W celu ustalenia możliwości transportu proszę dzwonić pod numer telefonu 34 3288 024
Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

0
Liczba odbiorców
0
Aktywność
Promuj post
 
 
Lubię to!
 

 
 
Komentarz
 
 
Udostępnij
 
 Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).