Poniedziałek, 17 czerwca 2024r. | Imieniny: Laury, Marcjana, Alberta
Pokaż menu

Uwaga!!!!

16 listopada, 2023
Uwaga!!!!

Szanowni mieszkańcy, informujemy, iż ulotki pozostawiane w Państwa skrzynkach na listy, dotyczące dofinansowań do pomp ciepła, dociepleń budynków, wymiany okien czy fotowoltaiki są roznoszone przez prywatne firmy pozyskujące w ten sposób klientów. Natomiast Urząd Gminy w Mykanowie nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w w/w broszurach.

Przestrzegamy, że wśród wielu uczciwych firm zdarzają się również nieuczciwi wykonawcy, którzy chcą zarobić na dotacjach poprzez naciąganie beneficjentów programów „Czyste Powietrze” oraz „Mój Prąd” m.in. na drogie w eksploatacji lub niskiej jakości urządzenia o zawyżonej cenie. Należy pamiętać, że wyboru wykonawcy dokonujemy na własne ryzyko.

Przypominamy, że w naszym Urzędzie funkcjonuje punkt konsultacyjno-informacyjny programu „Czyste Powietrze”, w ramach którego można uzyskać informacje na temat programu oraz pomoc w wypełnianiu wniosków. Kontakt pod numerem telefonu 34 3288019 wew. 45.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).