Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Uwaga komunikat!

31 stycznia, 2024
1
Uwaga komunikat!

W związku z przebudową drogi powiatowej DP 1072 S ul. Kwiatowej w miejscowości Stary Broniszew prowadzoną przez Powiatowy Zarząd Dróg, informujemy o czasowym wyłączeniu z linii nr 102 przystanków autobusowych zlokalizowanych przy ul. Kwiatowej do końca ferii zimowych tj. do dnia 11.02.2024.

W chwili obecnej trwają zaawansowane prace związane z korytowaniem i stabilizacją podłoża, w związku z czym będzie mocno utrudniony przejazd większych pojazdów w tym autokarów.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Jedna odpowiedź do “Uwaga komunikat!”

  1. Jerzy. pisze:

    Ta firma która prowadzi ten remont w/w drogi powiatowej a ulicy Kwiatowej, jeszcze z tak nie odpowiedzialną firmą się nie spotkałem.Najpierw zerwano nawierzchnię, co sprawiło wyrwy w jezdni głębokie do 30 cm gdzie można urwać zawieszenie w samochodzie . Po jaką cholerę zerwali nawierzchnie jak jak harmonogram robót przez zimę został wstrzymany. Studzienki deszczówki można było robić bez zrywania nawierzchni. Ocena “firmy” przez mieszkańców Starego Broniszewa równa się zero.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).