Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

UWAGA! Utrudnienia w odbiorze odpadów BIO w dniu 05.02.2024

05 lutego, 2024
UWAGA! Utrudnienia w odbiorze odpadów BIO w dniu 05.02.2024

Przekazujemy informację od firmy Zakład Oczyszczania Miasta Zbigniew Strach, iż w dniu dzisiejszym, tj. 05.02.2024 r. z powodu siły wyższej odbiór odpadów BIO z rejonu 1 (Borowno Kolonia, Borowno, Grabowa, ul. Lipowa) oraz rejonu 2 (Grabowa oprócz ul. Lipowa, Grabówka, Jamno, Adamów, Rusinów, Nowy Broniszew, Osiny), a także odbiór odpadów z rejonu Trudne dojazdy nie zostanie zrealizowany.

Prosimy o pozostawienie wystawionych odpadów przed posesjami, będą one odebrane w miarę możliwości jak najszybciej.

Za utrudnienia przepraszamy.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).