Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Uwaga! Utrudnienia w odbiorze popiołu w m. Czarny Las, ul. Nowa

23 lutego, 2024
Uwaga! Utrudnienia w odbiorze popiołu w m. Czarny Las, ul. Nowa

Uwaga! Utrudnienia w odbiorze popiołu w m. Czarny Las, ul. Nowa

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami remontowymi ulicy Nowej w Czarnym Lesie odbiór popiołu w dniu dzisiejszym (tj. 23.02.2024 r.) jest niemożliwy.

Odbiór ww. odpadów odbędzie się w dniu 28.02.2024 r. (środa).

Za utrudnienia przepraszamy.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).