Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

UWAGA – ZAMKNIĘTA DROGA

29 sierpnia, 2022
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

W dniu 31 sierpnia 2022 r. (środa) będzie asfaltowana droga ul. Zielona w Mykanowie. W związku z tym droga zostanie zamknięta dla ruchu w godzinach od 7.00 do 20.00. W tych godzinach nie będzie możliwy wyjazd/wjazd na posesje, dlatego prosimy Mieszkańców o pozostawianie samochodów poza ul. Zieloną. Objazd będzie odbywał się przez ul. Słowackiego w Kokawie i ul. Słoneczną w Mykanowie.

Za utrudnienia przepraszamy.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).