Wtorek, 25 stycznia 2022r. | Imieniny: Pawła, Miłosza, Elwiry
Pokaż menu

V edycję konkursu na najlepszą inicjatywę z funduszu sołeckiego

13 stycznia, 2022
Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0 Wola Hankowska - Przykuta / Wikipedia / CC BY 3.0

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów ogłosiło V edycję konkursu na najlepszą inicjatywę z funduszu sołeckiego. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 stycznia 2022 r. W konkursie może wziąć udział każde sołectwo, które w latach 2010-2021 zrealizowało projekt sfinansowany z funduszu sołeckiego.

Szczegóły i dokumentacja pod adresem:

http://kss.org.pl/v-ogolnopolski-konkurs-fundusz-solecki-najlepsza-inicjatywa/

1 formularz_zgloszenia 

2 Oświadczenie autora zdjęć 

1 formularz_zgloszenia  

3 Oświadczenie o zakończeniu 

4 Oświadczenie o wkładzie 
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).