Czwartek, 6 października 2022r. | Imieniny: Artura, Brunona
Pokaż menu

Wójt wręczył nagrody w Powiatowym Konkursie Ekologiczna Zagroda

09 września, 2022
Wójt wręczył nagrody w Powiatowym Konkursie Ekologiczna Zagroda

W dniu 9 września podczas XLV sesji Rady Gminy Wójt Gminy Dariusz Pomada wręczył nagrody w Konkursie Ekologiczna Zagroda.

1 miejsce - Państwo Elżbieta i Grzegorz Mucha

2 miejsce - Państwo Anna i Wiesław Stefańscy

3 miejsce - Pan Włodzimierz Jeziak

Wyróżnienia zdobyli:

  • Pan Krzysztof Hampelski
  • Pan Mateusz Złoty
  • Państwo Anna i Mariusz Siwy

Gratulujemy!!!
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).