Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Wyjazd na Targi do Kielc

30 marca, 2016
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Zapraszamy rolników oraz wszystkich zainteresowanych na wspólny, autokarowy wyjazd na Targi do Kielc, który odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2016 r. (sobota). Podczas jednodniowego wyjazdu jego uczestnicy będą mogli zapoznać się z wystawami prezentowanymi w ramach:

 

- XXIII Targów Ogrodniczych i Działkowych OGRÓD i TY (edycja wiosenna) – nowe sadzonki, ciekawe aranżacje, najnowsze trendy w ogrodnictwie.

- XXIII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM – pełna oferta firm budowlanych, najnowsze trendy w budownictwie, wyposażeniu i wystroju wnętrz, fachowe porady architektów

- VIII Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL - najbarwniejsze targi w Polsce – jedyna tego rodzaju impreza wystawiennicza w Polsce ukierunkowana na promocję turystyki wiejskiej i agroturystyki, wystawa odbędzie się w wyjątkowym akompaniamencie zespołów folkowych oraz przysmaków kuchni tradycyjnej z każdego zakątka Polski.

 

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się w terminie do dnia 7 kwietnia 2016 r. (należy podać numer pesel - konieczne do ubezpieczenia). Koszt wyjazdu – 10 zł od osoby w tym: transport i ubezpieczenie).

Bilety wstępu na Targi we własnym zakresie.

Zbiórka uczestników na placu pod kościołem w Mykanowie o godz. 7.15

Pobyt na Targach w godz. 10.00 – 17.00.

Powrót do Mykanowa około godz. 19.00.

Organizatorem wyjazdu jest Urząd Gminy w Mykanowie oraz Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Bliższe informacje i zapisy w Urzędzie Gminy, pok nr 1 (rolnictwo).

Osoby do kontaktu:
- Adam Wochal tel. 34 3288019 w.33, kom. 693 542 216.
- Olga Susek tel. 515 275 898

 

 

 

 

 
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).