Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

XIX edycja programu Liderzy PAWF

28 lutego, 2023
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Szanowni Państwo,  

piszę w imieniu Fundacji Szkoła Liderów, która jest operatorem programu Liderzy PAFW, do którego to programu prowadzimy właśnie rekrutację. 

Liderzy PAFW to ogólnopolski program rozwojowy dla lokalnych liderek i liderów, osób działających na rzecz swoich społeczności lub działających na rzecz jakiejś ważnej społecznie zmiany. Program kierujemy przede wszystkim do osób z małych miejscowości, do 20 tys. mieszkańców, które mają min. 2 lata doświadczenia w działalności społecznej, w szczególności dla realizatorów Programów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Bardzo prosimy o przesłanie informacji do potencjalnych zainteresowanych. Prosimy też o umieszczenie informacji o rekrutacji na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. 

Na stronie www.liderzy.pl znajduje się formularz rekrutacyjny oraz wszystkie informacje. W dniu jutrzejszym, wtorek 21 lutego o godz. 18.00, odbędzie się spotkanie informacyjne online dotyczące rekrutacji oraz samego programu Liderzy PAFW.

Link do rejestracji na spotkanie tutaj: https://szkola-liderow-pl.zoom.us/webinar/register/WN_9hH3HA2pT2e8pjcrOSUm5A Zapraszamy! 

Przygotowałyśmy materiały informacyjne i grafiki, które będą dostępne pod linkiem https://we.tl/t-PIRIN6rL2m przez 7 dni.

Wydarzenie na Facebooku – Spotkanie informacyjne 21 lutego, godz. 18.00: https://www.facebook.com/events/879719353288638/  

Strona www: https://www.liderzy.pl/  Fanpage: https://www.facebook.com/LiderzyPAFW 

Filmy promocyjne: 

https://youtube.com/shorts/tyjZ9sVHV0g?feature=share 
https://youtube.com/shorts/xAs5YIJbcLA?feature=share 
https://youtube.com/shorts/z9m6UJ3gUjc?feature=share 

Rekrutacja trwa do 9 marca 2023 r.; do godz.23.59.  
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).