Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Zawiadomienie Komisariatu Policji w Kłomnicach

24 lipca, 2023
Zawiadomienie Komisariatu Policji w Kłomnicach

Komisariat Policji w Kłomnicach prowadzi w okresie od 01.07.2023r. do 31.12.2023r. działanie priorytetowe w miejscowości Stary Broniszew.

Działanie ma na celu wyeliminowanie procederu zakłócania ładu i porządku publicznego przez osoby grupujące się w rejonie przystanku autobusowego i jego okolicy przy ul. Częstochowskiej.

Powyższe zamieszczono na wniosek Komisariatu Policji w Kłomnicach.
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).