Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

24 marca, 2016
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

W dniach od 1 do 19 kwietnia 2016 r. na terenie gminy Mykanów zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych. W ramach odbioru odpadów wielkogabarytowych odbierane będą zużyte meble (np. wersalki, meblościanki, stoły, krzesła, itp.), zużyty sprzęt RTV (np. telewizory, komputery, radia, itp.), zużyty sprzęt AGD (np. pralki, lodówki, kuchenki itp.)

 

 

Odbiór odpadów odbywać się będzie już od godziny 6.00. Mieszkańcy powinni wystawić odpady wielkogabarytowe  przed posesję przed godziną 6.00  lub do wieczorem  dnia poprzedzającego odbiór.

 

Nie będą odbierane odpady niebezpieczne, zmieszane odpady komunalne,  opony oraz odpady budowlane.

 

 

 

 

 
Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).